Громада Схід
Колл-центр, Марiуполь:
+380 (67) 792 25 28
+380 (50) 02 962 11
Колл-центр, Краматорськ:
+380 (67) 792 25 28
+380 (50) 02 962 11
28.12.2020

Анка ФЕЛЬДГУЗЕН, пані Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні:

–  Дорогі читачки і читачі!

Добігає кінця 2020 рік, рік, що поставив перед нами несподівані виклики. З огляду на пандемію коронавірусу ми всі змушені були пристосовуватися і відкласти багато бажань та ідей на потім. Ми переживаємо за своє здоров’я та здоров’я близьких нам осіб. Для багатьох додалися також економічні труднощі. Зараз Новий рік та Різдво вже не за горами, і ми всі будемо святкувати трохи інакше, ніж зазвичай.

І все-таки: оглядаючись сьогодні на 2020 рік, я також можу підбити позитивний підсумок. З одного боку, ми тепер знаємо: існує вакцина, і це покладе край пандемії! Крім того, цей рік також показав мені, з яким завзяттям і креативністю ми здатні упоратися з досі цілком невідомими викликами разом із нашими партнерами та друзями. Нам вдалося багато чого досягти, незважаючи на непередбачувані події або, можливо, саме через них.

Я впевнена: 2021 рік знову стане роком, повним викликів -–  але й багатьох щасливих та успішних моментів! Тому я хотіла би скористатися цією нагодою, щоб побажати вам всього найкращого, багато сил і здоров’я на Новий рік і благословенного Різдва.

 

Петер ГЕРР, постійний заступник Генерального консула Федеративної Республіки Німеччина:

–  Любі читачі, дорогі українські друзі, дорогі мешканці Східної України та Донбасу!

Від імені Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина з офісом у Дніпрі я бажаю Вам світлого Різдва і успішного, щасливого, та, перш за все, мирного і здорового 2021 року!

Німеччину та Україну поєднує багаторічна дружба. Федеральний уряд Німеччини, представлений Посольством Федеративної Республіки Німеччина та Генеральним консульством, підтримує й надалі свого партнера Україну, та, в першу чергу, Донбас в економічній, політичній та гуманітарній галузях на її шляху до благополуччя, стабільності та демократії. Тільки починаючи з 2014 року Німеччина надала Україні майже 1,9 мільярда євро. Так само й 2020 року Німеччина та її українські партнери були пліч-о-пліч в рамках багатьох проєктів та заходів в галузі економіки, питань енергетики та технологій, у внутрішній та зовнішній політиці, у сфері громадянського суспільства й гуманітарних питань, в культурній галузі. Політично, економічно та соціально стабільна Україна важлива для Німеччини, ЄС та міжнародної спільноти. Така Україна зробить свій внесок до процвітання та порозуміння як на регіональному, так і на глобальному рівнях. Для цього ми вже багато чого досягли, багато чого ми можемо ще подужати разом.

Для нас важлива наша робота з Україною та українцями. Сподіваємось у новому році на подальшу успішну співпрацю між Україною та Німеччиною задля миру всіх людей на Донбасі.

 

О. Ростислав СПРИНЮК, директор Благодійного фонду «Карітас Маріуполь»:

– Шановні читачі газети «ГРОМАДА Схід»! Від всього серця разом з колективом БФ «Карітас Маріуполь», що є засновником газети, вітаю вас з Різдвом Христовим та Новим Роком!

Для нас надзвичайно важливим є той факт, що цей складний та насичений 2020 рік ви провели разом з нами. Дякуючи вам, ми змогли висвітлювати актуальні проблеми, і, сподіваюся, допомагати вам їх розв’язувати. Ми змогли почути від вас про те, що вам болить, і намагалися полегшити ваше життя.

Ми ділились з вами інформацією про те, як співпрацювати з владою, бути активним членом громадянського суспільства та розбудовувати свої громади. Також ми розповідали вам історії успіху таких самих людей, як ви, і доводили, що і «маленька людина» може впливати на життя у своєму населеному пункті. 

Ми усвідомлюємо, що не змогли подолати усіх ваших негараздів, але також свідомі щодо того, що ми стали ближчими один до одного.

Бажаємо вам, аби наступного року збулися всі ваші мрії та сподівання. А ми будемо поруч!

Завжди ваші та з вами!