Громада Схід
Колл-центр, Марiуполь:
+380 (67) 792 25 28
+380 (50) 02 962 11
Колл-центр, Краматорськ:
+380 (67) 792 25 28
+380 (50) 02 962 11
28.06.2020

Кореспондентка ГРОМАДА Схід Лілія АНДРУСИК провела опитування серед селян Донеччини

 

Юлія:

– З огляду на сьогоднішню ситуацію, непогано б було відкрити спиртовий заводик. Цей товар можна і в середину вживати, і зовні як антисептик використовувати. Це жарт, звісно. Та, оскільки мій бізнес, пов’язаний з рекламою та туризмом, через коронавірус завмер – то тут вже не до сміху. Краще б відкрила інтернет-магазин. Продавала б там взуття та сумочки.

 

 

 

 

Валентина:

– Якщо б я мала гарні заощадження, то відкрила б розважальний центр для дітей. Чому? Бо в мене є мала дитина, а повести її нема куди. А хотілось би щось таке грандіозне на свіжому повітрі, з атракціонами, аніматорами. Щоб і весело, і яскраво, і цікаво. Щоправда, не знаю, чи можна на цьому заробити.

 

 

 

 

Віталій:

– Я відкрив би магазин для рибалок. Я сам завзятий рибалка і постійно щось купую: снасті, гачки, котушки. Часто виїжджаю на природу. Отож, якби й розжився грошима, то продовжував би займатися улюбленою справою. Тим більше, що і приятелів таких у мене чимало, котрі люблять посидіти на березі з вудочкою. Та й поруч така краса – мальовничий куточок природи Клебан-Бик.

 

 

 

 

Людмила Федорівна:

– Який вже бізнес у нашому віці… Чим можна зайнятися на пенсії? Сил вже ні на що не вистачає. У молодості було усе. Тримали ятку з побутовою хімією, справи йшли непогано. Та й городиною займалися – була дача 40 років, господарство. Якщо щось і продавати, то мабуть, я свій вибір зупинила б на овочах. Цей товар людям завжди цікавий, принаймні улітку.

 

 

 

 

Ольга:

– Коли у мене з’явиться така можливість, буду займатися парфумами. Мені це знайомо. Колись мій батько продавав косметику. Я також хотіла б працювати у сфері краси. Жінкам це завжди цікаво.

 

 

 

 

Лілія АНДРУСИК/Громада Схід 11(20) 2020